Cardioform

Cardiform

Niezawodna pomoc w czyszczeniu naczyń

Twoje naczynia powiedzą Ci: "Dziękuję"!

  • Oczyszcza naczynia
  • Przyczynia się do normalizacji ciśnienia
  • Pomaga zapobiegać zakrzepicy
  • Przyczynia się do normalizacji poziomu cholesterolu
product medal medal

scroll down

Zanieczyszczone naczynia — niezwykle niebezpieczny wróg, którego trzeba rozpoznać na czas!

Konsekwencje mogą być nieodwracalne

W 84% przypadkach niedrożność naczyń jest przyczyną występowania nadciśnienia tętniczego, tętniaka i miażdżycy aorty
Wśród udarów mózgu u mężczyzn, zanieczyszczone naczynia były przyczyną śmierci w 81% przypadków, wśród kobiet w 73% przypadków.
Częstość występowania problemu wzrasta do 70-90% u osób starszych 65 lat
17,9 mln osób umiera rocznie z powodu chorób sercowo-naczyniowych, które są spowodowane zanieczyszczonymi naczyniami
image
Cardiform
Cardiform

Oficjalne statystyki na świecie

87 %

Udarów mózgu, związane z zanieczyszczonymi naczyniami - twierdzą eksperci.

54 %

eksperci szacują, że do 2025 r. taki procent populacji całej planety, będzie cierpieć z powodu tego problemu, jeśli nadal będzie obserwowany wzrost jego rozpowszechnienia w ciągu najbliższych 25 lat.

9,4 mln

Osób na świecie umiera każdego roku z przyczyn związanych z podwyższonym ciśnieniem.

140/90 +

Przestań zwlekać z czyszczeniem naczyń!

Zablokowanie tętnic to nagromadzenie złogów cholesterolu na ścianach naczyń krwionośnych, które przekształcają się w skrzepy krwi. Światło, przez które przepływa krew, staje się węższe. Zmiany te prowadzą do chorób serca, mózgu, nerek.

Narządy zmieniające się pod wpływem wysokiego ciśnienia nazywane są „narządami docelowymi”. Przede wszystkim jest to serce.

scroll down

scroll down

Jak powstał Cardiform? quote

Naukowiec Francois Morel oprócz nauki lubił hodować egzotyczne kwiaty z całego świata: Chin, Azji, Ameryki. Zwykle w pielęgnacji ogrodu pomagała mu żona Marie, po tym jak zachorowała na nadciśnienie, troska o kwiaty zeszła na dalszy plan. Kobieta z każdym dniem czuła się coraz gorzej...

Francois Morel, widząc, że zwykłe metody nie pomagają jego żonie, zamknął się w swoim laboratorium, aby opracować nową formułę. A do opieki nad ogrodem zatrudnił służącą, starszą kobietę. Ogród był mocno zarośnięty, Morel pozwolił kobiecie wyplenić część roślin. Służąca nie była przyzwyczajona do wyrzucania czegoś, więc zrobiła sobie herbatę z kwiatów jeżówki i hibiskusa.

Po pewnym czasie samopoczucie Marie zaczęło się poprawiać. Zdumiony naukowiec zaczął dowiadywać się, co pomogło jego żonie. I ze zdziwieniem zdał sobie sprawę, że chodzi o herbatę ziołową, którą służąca częstowała swoją panią! Morel przeprowadził badania i odkrył, że te dwie rośliny mają moc uzdrawiania. Ekstrakt z jeżówki pomaga utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu, oczyszcza naczynia krwionośne i zwiększa ich elastyczność. A ekstrakt z kwiatu hibiskusa pomaga obniżyć ciśnienie krwi.

Stworzywszy na podstawie tych komponentów środek Cardiform naukowiec pomógł nie tylko swojej ukochanej żonie, ale także wszystkim sąsiadom w dzielnicy, a później stał się słynny na całym świecie.

product
text
Tylko dzisiaj rabat 50%
129 
258 
Cardiform
Cardiform

Cardiform zawiera naturalne składniki:

Resweratrol Resweratrol

Ekstrakt z kwiatów hibiskusa

...Pomaga obniżyć skurczowe i rozkurczowe ciśnienie krwi

Ekstrakt z liści oliwnych Ekstrakt z liści oliwnych

Ekstrakt z jeżówki

...Pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu, oczyszcza naczynia krwionośne oraz zwiększa ich elastyczność, zapobiegając zwapnieniu

L-Arginina hcl L-Arginina hcl

Witaminy z grupy B

...Niszczą zły cholesterol, normalizują pracę naczyń krwionośnych, aktywują metabolizm lipidów

L-Arginina hcl L-Arginina hcl

Witamina C

...Niezbędny do tworzenia kolagenu, który pozwala na normalne funkcjonowanie naczyń krwionośnych oraz utrzymanie ich siły i elastyczności

icon

Nie zawiera konserwantów, GMO i substancji syntetycznych

icon

Zwykle nie powoduje uzależnień i efektów psychotropowych

icon

Z reguły nie wywołuje zaburzeń hormonalnych

scroll down

scroll down

Cardiform ma kilka zalet:

Pomagać
oczyścić
naczynia z cholesterolu,
zakrzepów i zwapnień
Utrzymuje zdrową aktywność mózgu i układu nerwowego
Sprzyja
zmniejszeniu ryzyka
powstania
miażdżycy
Wzmacnia układ sercowo-naczyniowy
Przyczynia się do poprawy
ogólnego tonu i
potencjału
energetycznego
Pomaga
rozszerzyć naczynia krwionośne
i poprawić
krążenie krwi
product
image
Cardiform

Opinia specjalisty

Przez wiele lat można nie podejrzewać, że naczynia są zanieczyszczone. Większość osób nawet nie zdaje sobie sprawy z problemu, ponieważ często choroba nie daje niepokojących sygnałów i przebiega bezobjawowo. Dlatego tak ważne jest czyszczenie naczyń.

W mojej praktyce walczenia z blokadą naczyń Cardiform stał się prawdziwym odkryciem. Jest to środek do czyszczenia i przywracania zdrowia naczyń krwionośnych dzięki koncentracji unikalnych składników. Jego celem jest ochrona narządów wewnętrznych i tkanek przed uszkodzeniami związanymi z problemami z cholesterolem i zakrzepami krwi.

image

Christoph Robert

specjalista w dziedzinie kardiochirurgii

image

Oprócz normalizacji ciśnienia, stanu naczyń krwionośnych, obniżenia poziomu cholesterolu, regulacji metabolizmu on także:

Pomaga wzmocnić układ odpornościowy, zmniejsza siłę procesów zapalnych, pomaga usunąć toksyny

Pomaga wzmocnić naczynia krwionośne, normalizuje przepuszczalność ich ścian, zmniejsza ryzyko miażdżycy

Ma działanie przeciwutleniające, przejawia się w walce z wolnymi rodnikami

Korzystnie wpływa na procesy energetyczne, zwiększając wytrzymałość

scroll down

Opinie Cardiform

Bartłomiej

Moja mama ma doświadczenie w problemach z sercem, 68 lat. Co więcej, czasami wszystko jest normalne, a potem nagle nawroty jeden po drugim. Wcześniej sobie z tym radziła, ale z wiekiem coraz trudniej jest zatrzymać. A po kolejnym takim incydencie zwróciliśmy się do specjalisty o skorygowanie stosowania środków. Poradził jej, aby wyczyściła naczynia za pomocą Cardiform. Mama jest zachwycona tym środkiem, w końcu ciśnienie wróciło do normy i nie ma więcej ataków.

Paweł

W mojej rodzinie problemy z nadciśnieniem są dziedziczne. Zgodnie z oczekiwaniami nie udało się porozumieć z ciałem. Kiedy po 35 roku życia doświadczyłem duszności i arytmii, poszedłem do specjalisty. Zalecił mi Cardiform. Długo nie mogłem uwierzyć, ale wszystko wróciło do normy! Teraz cała moja rodzina korzysta z tego produktu i czuje się świetnie.

Justyna

Uporczywe nudności i bóle głowy. Czasami nie mogłam wstać z łóżka, musiałam brać dni wolne od pracy. O tym, że jest to nadciśnienie, dowiedziałam się przez przypadek - mama zasugerowała. Zaczęli mierzyć ciśnienie, wszystko się połączyło. Nie mogłam w to uwierzyć, bo mam zaledwie 45 lat. Siostra zamówiła Cardiform. To naprawdę było moje zbawienie. Minęły nie tylko bóle i skoki ciśnienia, stałam się o wiele bardziej energiczna.

Krystyna

Miałam wysoki poziom cholesterolu, zalecono mi pigułki, ale miały skutki uboczne. Mój mąż zamówił Cardiform i zaczęłam go brać, ponieważ ma naturalny skład, bez chemii. Po 2 miesiącach zrobiłam badania, cholesterol był na normalnym poziomie! Z czasem poczułam się świetnie. Ani omdlenia, ani niebieskich kółek przed oczami.

Adam

Od dawna martwiłem się stanem mojej mamy, ma już 70 lat. Zamówiłem Cardiform. Ona cierpi na nadciśnienie. Wcześniej miała podwyższone ciśnienie do 140/90 prawie każdego wieczoru. Teraz mama czuje się dobrze. Bierze ten środek, ciśnienie w końcu wróciło do normy, wciąż nie może uwierzyć, że już nie cierpi. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Krystyna

Dziękuję bardzo za Cardiform! Francuzi oczywiście są świetni, wymyślili bardzo dobry środek. Po nim zniknęły mi problemy z żylakami, a poziom cholesterolu wrócił do normy. Ogólnie rzecz biorąc, pojawiło się o wiele więcej siły, co nie może nie cieszyć. Zamówiłam opakowanie mojej przyjaciółce, ona cierpi na te same problemy.

Bartłomiej

A ja na początku nie wierzyłem swojej córce. Zamówiła mi Cardiform. Próbowałem już tyle rzeczy i myślałem, że nic nie pomoże. Jednak po stosowaniu tego środka ciśnienie wróciło do normy. Teraz stopniowo zaczęły ustępować bóle serca, zapomniałem o bólach głowy. Dziękuję bardzo za przydatny produkt!

Ewelina

Nadciśnienie tętnicze w naszej rodzinie jest dużym problemem. Starsza siostra miała już udar niedokrwienny, ledwo powróciła do zdrowia i to jeszcze nie w całości. Moje ciśnienie ciągle skakało aż do zawrotów głowy. Dziękuję mądremu synowi, który zamówił mi Cardiform. Zapomniałam już o tych problemach, teraz używamy go do przywracania zdrowia reszcie członków rodziny.

Andrzej

Całe życie pracowałem w produkcji związanej z dużym wysiłkiem fizycznym. Po 55 latach zdrowie zaczęło zawodzić. Nadciśnienia, stawy, wątroba – posypało się wszystko! Dziękuję kolegom, sami pozbyli się tych problemów i doradzili mi Cardiform. Naprawdę dobry środek, po oczyszczeniu naczyń ciśnienie i stawy wróciły do normy, nie ma już problemów z wątrobą.

1/5
image
Cardiform

Jak stosować Cardiform?

image

Przyjmować 2 kapsułki dziennie

image

Popijać wystarczającą ilością wody

image

Stosować codziennie przez cały cykl stosowania.

Zdąż zamówić ze zniżką 50%

image

scroll down

scroll down

Jak złożyć i zapłacić za zamówienie

icon

Wypełnij formularz zamówienia

Podaj imię i numer telefonu

icon

Odbierz telefon od operatora

Specjalista wyjaśni Twoje dane i odpowie na wszystkie pytania

icon

Zapłać po otrzymaniu

Przedpłata nie jest wymagana

icon

Przyjmuj zgodnie z instrukcją

Bądź zdrowy!

Cardiform
Cardiform
Cardioform

Cardiform

Niezawodna pomoc w czyszczeniu naczyń

Twoje naczynia powiedzą Ci: "Dziękuję"!

  • Oczyszcza naczynia
  • Przyczynia się do normalizacji ciśnienia
  • Pomaga zapobiegać zakrzepicy
  • Przyczynia się do normalizacji poziomu cholesterolu
product medal medal
Tylko dzisiaj rabat 50%
129 
258